Naktinukai apkūnioms: kaip pasirinkti?

May 20, 2019
Kategorija: Apranga
0 89 0
Naktinukai apkūnioms: kaip pasirinkti?

Naktinukai – vienas seksualiausių miego aprangos variantų. Visgi jei esate dar tik pakeliui link idealios figūros, pasirinkti tinkamus naktinukus gali būti nelengva. Nereikia jaudintis: žinodamos ir atkreipusios dėmesį į esminius kriterijus, lengvai įsigysite dailiai krintančius, gundančius naktinius.

Visų pirma – figūros tipas

Bet kokių drabužių paieškas geriausia pradėti nuo figūros tipo nustatymo. Tuomet lengviau žinosite, kaip išryškinti privalumus ir užmaskuoti trūkumus. Pavyzdžiui, jei esate obuolio figūros tipo, greičiausiai galite didžiuotis gana lieknomis kojomis, rankomis, tačiau jaudinatės dėl papildomų kilogramų juosmens srityje.

Net jei figūra primena smėlio laikrodį, renkantis drabužius taip pat yra ką veikti. Seksualūs naktinukai turi išryškinti pilnas krūtis, apvalius klubus ir užpakaliuką, tačiau neužmaskuoti ir proporcingai siauro liemens. Be to, keblumų gali kilti, jei jūsų rankos ties žastais gana stambios. Taigi, kiekvienas figūros tipas pasižymi savais ypatumais, ir į juos atsižvelgti – labai pageidautina.

Nuo dydžio iki audinio

Tam, kad naktinis drabužis būtų ne tik dailus, bet ir patogus (o iš tiesų tai neatskiriami dalykai), būtina atsižvelgti į dydį. Kad ir kaip norėtųsi save paskatinti greičiau pasiekti tikslą, nerizikuokite ir nesirinkite per mažų naktinukų – paprasčiausiai juos vilkėdama jausitės blogai ir negalėsite nei vyro vilioti, nei pati atsipalaiduoti.

Įvertinkite įvairius niuansus. Svarbu, kad naktinukai ar pižama nebūtų per siauri krūtinės ar klubų srityje. Be to, įvertinkite rankovių ar klešnių plotį. Svarbus ir jų bei paties drabužio ilgis. Jei perkate internetu, tiesiog išsimatuokite reikiamus matmenis.

Audinys – taip pat labai svarbus pasirinkimo kriterijus. Jis turi būti malonus liesti, ypač, jei ketinate gundyti partnerį. Visgi itin rekomenduotina rinktis naktinius drabužius su nėrinukais, raukinukais, kaspinėliais. Vietoje esantys jie gali net padėti išryškinti privalumus.

Kas dar svarbu?

Rinkitės tai, kas patinka jums pačiai. Spalva, audinys, modelis – visa tai galiausiai turės įtakos tam, kaip jaučiatės vilkėdama naktinį drabužį. Tad pagrindinis kriterijus ir yra jūsų savijauta.

Jei jau išsirinkote ir naktinukai atrodo tiesiog idealiai, grožėkitės jais į valias. Visgi nepamirškite ir savo tikslo. Tinkamai pasirinkta sporto šaka, sveika mityba, pozityvus požiūris – tai padės jaustis gražiai ir kartu vis įvertinti pasiektus rezultatus.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts