Dantų svarba virškinimui

March 15, 2017
Kategorija: Gydymas
0 1418 0
Dantų svarba virškinimui

Norint išlaikyti tinkamą mitybą, beveik visi dietologai pabrėžia maisto sukramtymo svarbą. Tinkamai sukramtytas maistas gali leisti greičiau pajusti sotumo jausmą, vėliau skrandžiui yra paprasčiau maistą virškinti. Šią patirtį gali sugadinti trūkstamas dantis, kurį būtina kuo greičiau pakeisti: tam reikalingi dantų implantai. Kaune šia paslauga specializuojasi odontologijos klinika „Denta“.

 Kam reikalingi implantai?

 Nors kai kuriems galbūt netrukdo gyventi be danties (ypač jei jis krūminis, kurio nesimato), jis yra labai svarbus maisto virškinimui ir žandikaulio sveikatai. Tačiau yra ir kitų privalumų, kodėl reikia rinktis implantus:

  • galite nesirūpinti dėl savo šypsenos (dažnai turinti implantus padidėja ir pasitikėjimas savimi);
  • galima toliau išlaikyti teisingą sąkandį (nepasikeičia dantų buvimo vieta, jie neiškrypsta);
  • galima apsaugoti kitus dantis nuo iškritimo (jiems nėra sudaromas toks krūvis).

 Net trūkstant vieno danties, tai gali sudaryti sąlygas susilpnėti vienai žandikaulio pusei. Kramtymas žandikauliui yra reikalingas kaip kojoms vaikščiojimas: norint, kad nebūtų problemų, visuomet turi būti išlaikomas toks pat krūvis.

 Implantų montavimas

Naudodamiesi klinikos „Denta“ (denta.lt) informacija, išsiaiškinome, kaip dedami dantų implantai Kaune. Visų pirma, turime nuraminti visus skaitančiuosius: tai yra visiškai neskausminga procedūra, nes prieš pradedant atlikti įvairius veiksmus, yra sušvirkščiami nuskausminamieji. Jie yra lokalizuoti, todėl nejausite tik savo žandikaulio: vietos, kur ir bus atliekama procedūra.

Dantų implantavimas vyksta trimis etapais, kurie išsitęsia per kelis mėnesius. Tačiau norint išlaikyti savo burnos ertmės sveikatą, tikrai verta praeiti visus etapus:

  • jei jau buvo pašalinta danties šaknis ir atlikta higienos procedūra, į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas;
  • po kelių mėnesių (kai implantas prigyja prie kaulo), pritvirtinama gijimo galvutė;
  • pagaminamas ir uždedamas prie kitų dantų derantis vainikėlis.

Pirmame punkte buvo pabrėžta higienos procedūra. Ji yra reikalinga siekiant sukurti tinkamas sąlygas implantui sugyti. Prieš procedūrą jums taip pat patariama nerūkyti, negerti alkoholio, nevartoti kraują skystinančių vaistų.

Sveiki dantys – tai galimybė ne tik pasitikėti savimi, bet ir išlaikyti savo figūrą tinkamai sukramtant visą maistą. Jei turite kokių klausimų, būtinai susisiekite su „Denta“, kurios specialistai gali daugiau papasakoti apie tai, kaip tvirtinami dantų implantai Kaune.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts