Numetėte svorio? Numeskite ir odos

April 17, 2019
Kategorija: Įdomybės
0 115 0
Numetėte svorio? Numeskite ir odos

Viena didžiausių estetinių svorio metimo pasekmių – tai nukarusi, suglebusi oda. Paprastai dėmesį atkreipiame į išsitampiusį pilvą, kelius, žastus. Tačiau deformuotis gali ir veido oda – ypatingai, jei pasireiškia ir amžiaus veiksnys. Tačiau sprendimų tikrai yra – tai ir vokų pakėlimas, ir įvairios odos pertekliaus šalinimo procedūros.

Plastinės operacijos – blogis?

Esama akivaizdžios stigmos, kuri neapleidžia mūsų šalies ir kaimyninių valstybių jau ilgus metus. Nežinia, kodėl ji susiformavo, tačiau akivaizdu tai, kad toks tabu visiškai nepagrįstas. Vakarų šalyse plastinė chirurgija yra kone tokia pat reikšminga ir teigiamai vertinama, kaip ir kitos operacijos. Juk jų dažnai tiesiog reikia tam, kad pacientai jaustųsi gerai.

Ką žinoti apie operacijas?

Bet kuri plastinė operacija gali tiesiog kardinaliai pakeisti gyvenimą. Juk pasikeičia ne tik išvaizda – pasikeičia požiūris į save. Net tokia procedūra kaip vokų pakėlimas gali padėti pasikeisti, vėl atrasti savo grožį, pasitikėti savimi, jausti komfortą žvelgiant į veidrodį.

Visgi prieš ruošiantis procedūroms reikia žinoti kelis dalykus. Apsispręskite, kurias kūno dalis keisite – gali būti, kad užteks ir tiesiog operacijos tam, kad jaustumėtės tobulai savo kūne. Gal nukarusi oda ir sudaro apkūnumo įspūdį?

Derėtų žinoti, kad, pavyzdžiui, protingiau pirma pasidaryti kaktos srities patempimą ir tik tada – vokų. Tokiu atveju matosi tikrasis poreikis. Be to, nesusiplanuokite kelių operacijų vienu metu. Patikėkite, kūnui sunku apsiprasti su pokyčiais net po vienos operacijos.

Kaip pasiruošti pokyčiams?

Jei tikrai apsisprendėte, kad metas pokyčiams, tinkamai jiems pasiruoškite. Jei bus atliekamas vokų pakėlimas, pasiruoškite vengti saulės, susiplanuokite atostogas, nes reikės nemažai laiko. Neskubėkite grįžti į darbą – juk keičiate akių zoną, o ji išties jautri.

Po operacijų reikės laikytis ne tik įprastų dietos apribojimų. Venkite alkoholio, rūkymo, kurie blogina žaizdų gijimą. Be to, pasiruoškite nenaudoti kosmetikos, net jei joje yra labai naudingų medžiagų. Taip pat teks nesportuoti – nusteikite, kad galite net ir priaugti šiek tiek svorio. Tai – nieko baisaus.

Tik labai retais atvejais prireikia pakartotinių procedūrų. Leiskite pokyčiams išryškėti – tegul viskas iki galo sugyja, ir jau tada spręskite, ar dar reikia ką nors koreguoti. Visgi net ir tokiu atveju nėra ko jaudintis. Juk kūnas – tai mes patys, ir geros emocijos, pasitikėjimas savimi verti net didžiausių pastangų.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts