Kodėl neišeina susitvarkyti figūros?

June 13, 2018
Kategorija: Mityba
0 780 0
Kodėl neišeina susitvarkyti figūros?

Vasaros sezonas – tai tas metų laikas, kai kiekviena moteris nori turėti, gražią figūrą, sveikai atrodančią odą ir jaustis patraukliai. Na kitaip tariant – vasara yra laikas, kai svarbiausiu tikslu tampa „paplūdimio kūnas“. Vienos jų tam ruošiasi dar net žiemai neprasidėjus, kitos – likus keliems mėnesiams. Trečios, atrodo, ištisus metus daro viską, ką įmanoma, o kūno linijos kaip nekinta, taip nekinta. Ką daryti tokiu atveju? Aiškinamės, kame gali glūdėti problema ir… kuo čia dėtas limfodrenažinis masažas.

Kalorijų skaičiavimas ir bado dietos

Jaunos merginos norėdamos pagražinti figūrą, dažniausiai tiesiog stengiasi atsisakyti saldumynų ir greitojo maisto ar užkandžiavimo. Na, ir tikrai, ne viena iš mūsų tai yra bandžiusios, dienomis badavusios ir vietoj skanaus sūrainio, kramsnojusios salotas ar gėrusios natūralius jogurtus. Vis dėlto, salotos lapo graužimas dažniausiai negelbėdavo, o galų gale, viskas grįždavo dvigubai. Tiek saldumynų noras, kuris, atrodo, jau buvo su visam pradingęs, tiek svoris, kuris per bado laikotarpį buvo nukritęs.

Bado dietos nėra pats geriausias sprendimas, jei jau supratote, kad bėgiojimas ir rytinis plušėjimas sporto salėje nėra Jums skirta veikla. Beje, jį taip pat reikia prisipratinti pamažu. Nenorėkite nubėgti maratono, kai iki šiol viskas ką darėte, tai sėdėjote prie kompiuterio ir kartais išeidavote pasivaikščioti su šuniu. Na, o jeigu jau išbandėte ir subalansuotą mitybą, ir sportą, tačiau niekas nesikeičia, gali būti, kad problema yra kažkur kitur.

Giliau slypinti problema

Apie tai, kuo gelbsti ir kodėl apskritai yra toks dalykas, kaip limfodrenažinis masažas reta, kuri pasidomi. Tačiau viena iš dažniausių priežasčių, kodėl niekaip nekinta kūno svoris ir linijos negražėja, gali būti genetiškai paveldėtas medžiagų apykaitos sutrikimas. Pasakojame šiek tiek plačiau.

Pati medžiagų apykaita – daugeliui pažįstamas terminas, netgi pilnai suvokiamas. Vis dėlto, kaip tai veikia, kokie sutrikusios apykaitos simptomai daugeliui moterų neaišku. Nors yra žinoma, kad medžiagų apykaitos sistema sulėtėja kintant amžiui, ne visos tai susieja su sausa oda, plaukais, nuolatiniu šaltkrėčiu ir… niekaip nenukrentančiu svoriu. Ironiška, tačiau didžioji dalis sveikatos specialistų nuolat kartoja, kad šią problemą išspręs tik sportas. Tačiau tai ne visai tiesa, be to, kaip žinote, ne visada ir gelbsti. Limfodrenažinis masažas taip pat gali pagelbėti.

Limfa – tai skystis, kuris nuolat cirkuliuodamas organizme, šalina iš mūsų kūno tai, kas nenaudinga ir nebereikalinga. Tai ir toksinai, ir druskos, ir skysčių perteklius. Jis judina mūsų poodinius riebalus ir jeigu Jūsų limfos sistema neveikia atitinkamai, svorio numesti vis tiek nepavyks. Tai štai, limfodrenažinio masažo pagalba išjudinami poodiniai riebalai, kurie pagaliau pradeda degti sportuojant. Tad jei norite turėti gražų kūną dar iki suplanuotų atostogų, pasinaudokite galimybe pirmiausia pagerinti savo sveikatą ir susitvarkyti medžiagų apykaitą. Tuomet ir svoris kris, ir savijauta bus geresnė.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts