Kaip be didelių pastangų turėti „summer body“?

July 25, 2018
Kategorija: Mityba, Naujienos
0 788 0
Kaip be didelių pastangų turėti „summer body“?

Ne reta mergina ar moteris vos pasirodžius pirmiesiems pavasario saulės spinduliams sunerimsta – artėja vasara, o „summer body“ dar neparuoštas. Dažna atsisako saldumynu ir skuba užsirašyti į sporto klubą, tačiau kartais tam nelieka laiko. Visgi liečiant odą norisi justi jos stangrumą ir švelnumą, o ne celiulitą. Tačiau ką daryti, kai, atrodo, išbandyta viskas: sportas, dietos, kosmetikos priemonės, tačiau atsikratyti taip nenorimo celiulito niekas nepadėjo? Kokių dar veiksmingų būdų celiulitui šalinti ir apimtims mažinti esama? Vienas jų – limfodrenažinis masažas.

Kas yra celiulitas?

Tam, kad galėtumėme veiksmingai mažinti celiulitą, visų pirma turime žinoti, kas tai yra. Celiulitas – odos būklė, kai sutrikusi mikrocirkuliacija ir limfos tekėjimas, kuriems įtakos turi struktūriniai pokyčiai poodiniame riebaliniame sluoksnyje. Riebalinės ląstelės poodyje suformuoja nelygius, kauburėlio išvaizdos pakitimus, kurie primena „apelsino žievelę“. Tai – celiulitas.

Lengvas būdas atsikratyti celiulito

Nei viena moteris nesidžiaugia užčiupusi celiulitą, kai kurios dėl šios „apelsino žievelės“ netgi kompleksuoja, tad kaip jos atsikratyti, jei kitos priemonės nepadeda? Turbūt reta moteris žino apie naujovę, pasiekusią Lietuvą, pavadinta įmantriu pavadinimu –  limfodrenažinis masažas.

Tad kuo jis toks ypatingas?

Šis masažas vienu metu ne tik šalina celiulitą, bet ir lygina odą bei mažina apimtis. Kadangi su amžiumi celiulitas ir jį supantys audiniai virsta keliais sluoksniais išsidėsčiusiomis problemomis, kombinuota infraraudonųjų spindulių ir radiodažnio energija veikia ir kaitina tiek paviršinę odą, tiek gilųjį odos ir paodžio audinių riebalines ląsteles. Dėl karščio skaidantis riebalinėms, sumažėja jų dydis, o suirusios jos keliauja į limfinius mazgus ir pasišalina iš organizmo natūraliu metabolizmo būdu. Pokyčius pastebėti galima vos procedūrai pasibaigus ir ryškėja toliau mažėjant riebaliniam audiniui, pagreitėjus limfodrenažui ir sumažėjus riebalinio audinio apimtims. Limfodrenažinis masažas naudingas ne tik norint sumažinti apimtis, bet ir bendrai odos sveikatai palaikyti – jis suaktyvina kraujotaką, todėl audiniai gauna daugiau deguonies bei atsikrato toksinų, taip pat sureguliuojama skysčių cirkuliacija organizme.

Taigi net jei, rodos, visi įmanomi būdai jau išbandyti, nereikėtų nuleisti rankų. Išbandykite limfodrenažinį masažą ir mėgaukitės lygia bei stangria oda. „Summer body“ jau laukia jūsų!

Share
Suliekneti.lt

View my other posts