Kaip išsirinkti idealiai tinkančią suknelę?

November 30, 2017
Kategorija: Naujienos
0 985 0
Kaip išsirinkti idealiai tinkančią suknelę?

Kiekviena mergina žino tą jausmą, kai ant manekeno užvilkta suknelė atrodo idealiai, tačiau apsivilkus ją vaizdas veidrodyje stipriai nuvilia. Panaši situacija dažnai nutinka, kai suknelė užsisakoma internetu. Dažnai taip nutinka ne tik dėl neapdairumo, bet ir suknelei netinkamos figūros. Taip, kad bet koks pasirinktas modelis tinka kiekvienai – nebūna. Tekste rasite informacijos apie suknelės ir figūros suderinamumą bei apie tai, kaip rinktis aprangą internetu

Suknelė pagal figūros tipą

Kiekviena mergina pasižymi skirtingomis formomis – vienos apkūnesnės, kietos lieknesnės. Teigiama, kad egzistuoja 4 pagrindiniai figūros tipai: smilga, smėlio laikrodis, obuolys, kriaušė. Pagal tai, kurį tipą atitinka Jūsų figūra vertėtų rinktis ir drabužius. Į tai atsižvelgti vertėtų ir ieškant suknelės internetu.

  • Smilgos tipas. Figūra tiesi, nepasižyminti ryškiais išlinkiais. Šiam tipui puikiai tiks tiesaus silueto suknelės, proporcijas sukurti klostės ar raukiniai viršutinėje drabužio dalyje. Vertėtų nebijoti išryškinti lieknų kojų. Puikiai tiks raštuotos ir margos suknelės.

  • Smėlio laikrodis. Šiam tipui būdingas plonas liemuo, o pečių ir klubų plotis daugmaž panašus. Jums netiks apkritusios suknelės, tačiau drąsiai galima rinktis plonų audinių sukneles, sujuosiamas dirželiu.

  • Obuolio tipas, kai stambioji kūno dalis yra viršutinė. Vienspalvės suknelės, V formos iškirptės ir laisvas audinio kritimas po krūtine – Jums tik idealiai.

  • Kriaušės forma. Apatinė kūno dalis platesnė už viršutinę. Reikalingos klubus siaurinančios suknelės. Venkite margos suknelės apačios, pabandykite ieškoti modelių be petnešėlių, platėjančia apačia.

Suknelės internetu – į ką atkreipti dėmesį jas užsisakant?

Jei nusprendėte įsigyti patinkančią suknelę internetu ir nenorite susidurti su nemaloniais netikėtumais, kai suknelė atkeliauja keliais dydžiais per maža ar primenanti bulvių maišą, atsižvelkite į kelis esminius dalykus:

  • Internetinės parduotuvės patikimumas. Patikrinkite iš kur atkeliaus suknelė, kas ją siuva. Jei pardavėjas atrodo nepatikimas, pabandykite paieškote suknelės alternatyvų iš didesnį pasitikėjimą keliančių internetinių salonų.

  • Dydžių lentelė. Labai tikėtina, kad užsisakant suknelę už užsienio pardavėjo, suknelės dydis neatitiks mums įprastų dydžių matavimų. Todėl būtinai paieškokite specialiai palyginimui sudėliotos lentelės, kurioje dažniausiai pateikiami europietiškų drabužių dydžių atitikmenys.

Dydžiai centimetrais. Net jei matote, kad amerikietiškas S atitinka europietišką S, atkreipkite dėmesį į nurodytus figūros rodmenis centimetrais bei atsižvelkite į savo figūrą. Taip suknelės internetu sukels mažiau nusivylimo, o galbūt tiks ir idealiai.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts