Kojos – lyg modelio. Kaip tokias turėti?

April 27, 2018
Kategorija: Patarimai
0 540 0
Kojos – lyg modelio. Kaip tokias turėti?

Moters grožis visais laikais buvo laikomas ypatingu, visada buvo skatinama jį puoselėti, kiekvienoje epochoje vyravo tam tikri moters grožio standartai. Nūdiena – ne išimtis. Apie moterų ir merginų grožį galima kalbėti valandų valandas, vis tiek vienintelio gražios moters etalono nepavyks surasti, mat tai labai diskutuotinas dalykas, kuris formuojamas pagal individualias nuostatas. Visgi, dėl vieno sutikti galima – tai kojos. Merginos ar moterys, turinčios gražias kojas pelno ne tik vyrų žvilgsnius, taip pat tai moteriai suteikia pasitikėjimo savimi. O kokiais būdais turėti glotnias, lygias kojas? Pateikiame keletą patarimų.

Plaukelių šalinimo būdo pasirinkimas

Dabar pašalinti nepageidaujamus kūno plaukelius galima įvairiai. Kokį būdą rinktis priklauso nuo kiekvieno žmogaus, tačiau patys populiariausi yra šie:
- Lazerinė depiliacija Kaune, Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose. Tai – vienas šiuolaikiškiausių depiliacijos būdų. Ryškiausi tokio metodo privalumai yra beskausmė procedūra ir ilgalaikis efektas. Nusprendus nepageidaujamus kojų plaukelius pašalinti lazeriu procedūra atliekama gana greitai modernaus lazerio pagalba. Procedūros metu nejuntamas skausmas, nebent nedidelis dilgčiojimas, tačiau tai paprasta ištverti kiekvienai moteriai. Pašalinus plaukelius lazeriu, švelnių kojų rezultatas bus jaučiamas nuo kelių mėnesių iki pusmečio. Tiesa, norint efektyvumo procedūrą reikės kartoti kelis kartus. Be to, tam reikia skirti nemažai pinigų iš karto. Kita vertus, skutimo peiliukams per pusmetį turbūt išleidžiama dar daugiau.
- Skutimasis peiliukais. Šitas būda yra gana paprastas, pigus, neskausmingas. Atrodytų, kad tai galėtų būti puiki plaukelių šalinimo galimybė, tačiau skutant kojas peiliukais rezultatas itin trumpalaikis. Plaukeliai pradeda ataugti jau kitą dieną ir skutimą reikia vėl kartoti. Taip pat šiuo būdu šalinant plaukelius kyla rizika odos bėrimams ir plaukelių įaugimui. Kojas po skutimo nemaloniais rausvais spuogeliais išberia beveik kiekvienai moteriai, o dažnai skutant plaukelius kai kurie jų gali įaugti į odą, dėl ko pradeda formuotis skausmingi pūlinėliais, kurie vėliau apie save primena nedideliais randais.
- Depiliacija vašku ar cukrumi. Kaip ir lazerinė depiliacija Kaune ar kituose šalies miestuose, taip ir depiliacija specialiu vašku ar cukrumi turi ilgalaikį rezultatą. Žinoma, šis metodas kur kas skausmingesnis negu plaukelių šalinimas lazeriu. Po procedūros lazeriu ar vašku pirmieji plaukeliai atauga maždaug po mėnesio.

Taigi, kad ir kokį būdą pasirinksite galėsite džiaugtis nuostabiomis kojomis. Pasitikėkite savimi bet kuriuo metų laiku, o ypač vasarą, kai atšilę orai nori nenori skatina merginas ir moteris iš tolimiausių spintos kampų trauktis trumpus sijonus, sukneles ar šortus bei atidengti savo kojas.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts