Kuklus įvaizdis geriau nei puošnus?

April 19, 2018
Kategorija: Patarimai
0 422 0
Kuklus įvaizdis geriau nei puošnus?

Švenčių metu kiekviena mergina stengiasi pasipuošti ir atrodyti gražiai. Vis dėlto ne visoms tai pasiseka. Kodėl? Dažnai įvaizdis būna apkrautas, naudojama per daug aksesuarų. Pagal etiketą vertėtų rinktis tik būtiniausius papuošalus ir jos derinti tarpusavyje. Šiuo metu ypač populiaru rinktis minimalistinį stilių. Tai reiškia, kad renkamasi ne kiekis, o kokybė. Vestuvių, išleistuvių suknelės ir kitos – taip pat gali būti puošniai kuklios.

Kodėl geriau rinktis minimalistinį stilių?

• Nereikia daug, kad būtų puošnu. Renkantis tik kokybišką medžiagą, drabužis, batai ir net papuošalai tarnaus ilgiau. Nors šie pirkiniai dažniausiai kainuoja brangiau, vis dėlto jų nereikia daug. Geriausia rinktis tik tai, kas tikrai tinka pagal žmogaus sudėjimą. Šiuo metu ypač populiaru rinktis klasikines spalvas. Pavyzdžiui, juoda ir balta – ypač vertinamos.

• Tai tinka visiems. Šis stilius ypač universalus ir paprastas, todėl gali tikti kiekvienam. Vis dėlto visada svarbu, nepamiršti, kad būtent drabužiais galime perteikti savo charakterio savybes. Tai reiškia, kad norint pabrėžti savo unikalumą būtina rinktis tai, kas tinka Jums labiausiai. Taip pat ir išleistuvių suknelės turi būti pagamintos iš natūralios medžiagos. Stilingai.lt  siūlo šio stiliaus sukneles už tinkamą kainą.

• Tai universali tvarka. Darbe dažniausiai vyrauja formali nuotaika, todėl norimas savitas stilius. Minimalistinis stilius tam ypač tinka. Jis atrodo tvarkingai, bet ne nuobodžiai. Svarbiausia, šis stilius nesuteikia drabužiams jokio vulgarumo, nors gali pabrėžti seksualumą. Drabužius būtina rinktis savo dydžio, be iškirpčių.

• Kuklumo ir puošnumo derinys. Tai gali sutekti visko, ko reikia, jei bus tinkamai derinama. Tai Ypač svarbu švenčių metu. Kai norima atrodyti puošniai, bet nepersistengiant. Šiuos drabužius lengva derinti, todėl užsidėti galima daugiau nei vieną kartą. Tai suteikia didesnę drabužių nešiojimo laiką. Šie drabužiai tinka tiek darbo aplinkoje, tiek švenčių metu. Pavyzdžiui, išleistuvių suknelės minimalistinio stiliaus vėliau gali būti panaudotos ir kitomis progomis. Stilingai.lt svetainėje rasite geriausius pasiūlymus.

Ar tai brangu?

Taip, šie drabužiai dažniausiai pasižymi aukštesne kaina, todėl už juos tenka mokėti brangiau. Vis dėlto šiuo metu jie ypač populiarūs, todėl didelė pasiūla suteikia galimybę rinktis tarp pigesnių ir brangesnių kainų priklausomai nuo poreikių.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts