Papuošalų derinimas tarpusavyje: ar tikrai viską žinote?

April 24, 2018
Kategorija: Patarimai
0 551 0
Papuošalų derinimas tarpusavyje: ar tikrai viską žinote?

Apie tai, kad nerekomenduotina ant savęs vienu metu nešioti daugiau nei 5 skirtingų papuošalų yra girdėta kiekvienai moteriai. Tačiau iš tiesų taisyklių apie papuošalų nešiojimo etiketą yra šiek tiek daugeliui, o anot stilistų, labiausiai jų derinti nemoka lietuvių įžymybės. Tad kokių klaidų daryti neturėtumėte šįkart ir kalbėsime.

Kas per daug – tas nesveika

Juokingas posakis, tačiau jį pritaikyti galima ne tik kalbant apie maistą ar darbą, bet ir apie papuošalus. Akivaizdus pavyzdys – čigoniškas stilius. Šios tautinės mažumos moterų rankas puošia auksiniai ir įvairiais spalvotais akmenimis puošti žiedai, grandinėlės, masyvūs auskarai, plačios apyrankės. Dažnai didžiąją dalį viso papuošalų asortimento sudaro bižuterija. O derinti tauriųjų metalų su bižuterija, šiukštu, negalima.

Kitas dalykas toks, kad moterys tiesiog mėgsta pasipuošti viskuo ką turi. Žiedu, apyranke, kitu žiedu ant kitos rankos, laikrodžiu, pakabuku, kelių skirtingų tipų auskarais. Visgi, stilistai akcentuoja – kas per daug, tas tikrai nesveika, neskoninga ir negražu. Lygiai taip ir deimantai. Jei masyvius, deimantais puoštus papuošalus dedate ant rankų, ant kaklo ir dar segate į ausis, galų gale atrodysite tarsi vaikštanti vitrina.

Stilingas kuklumas

Pastebima, kad lietuviai vis dar dažnai maišo bižuteriją su tauriaisiais metalais, bando juos suderinti tarpusavyje ir taip susikurti originalų stilių. Ir, visgi, reikia suprasti, kad tarpusavyje derinti galima arba tauriuosius metalus (kaip auksą ir sidabrą), arba bižuteriją. Kalbant apie tauriųjų metalų papuošalų, nemažai jų galite rasti „Fashiongold“ salonuose arba internetinėje jų svetainėje.

Norint atrodyti stilingai ir subtiliai pasipuošus, tikslą pasiekti gali ir minimalūs žiedai. Tuo pačiu vertėtų prisiminti, kad skirtingi papuošalai, kaip ir apranga, dera skirtingose situacijose. Dienos metu puoškite minimaliai ir kukliai. Pavyzdžiui, smulkūs deimantai ausyse keliaujant į darbą atrodys solidžiai ir stilingai. O vakarui juos pakeisti galima ir stambesniais, ryškesniais ir labiau pastebimais. Viskas priklauso nuo situacijos. Neeksperimentuokite per daug ir stenkitės išlaikyti kuklumą. Tai bus raktas į sėkmę.

Stilistai taip pat nori priminti, kad dominuoti gali arba ryškūs papuošalai, arba ryški apranga. Tad nepersistenkite, net jei tai bus ne raudonas kilimas. Visgi, imti pavyzdžio iš lietuvių įžymybių ne visada rekomenduotina.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts