Unibike ir Romet hibridiniai dviračiai: svorį meskite nepastebimai

January 8, 2018
Kategorija: Patarimai
0 772 0
Unibike ir Romet hibridiniai dviračiai: svorį meskite nepastebimai

Daugelis dar prieš Naujus metus prisižada sportuoti. Vieni daro mankštą namuose, kiti prakaitą lieja sporto salėse, dar kiti nusprendžia įsigyti dviratį ir čia susiduria su daugybe klausimų. Pasirodo, norint įsigyti naują dviratį tenka susidurti su panašiomis problemomis kaip ir dairantis naujo automobilio.


Universalus pasirinkimas

Dviračių tipų galybė: turistinis, miesto, kalnų, elektrinis ir kiti. Platus pasirinkimas ne visuomet palengviną pasirinkimą, todėl hibridiniai dviračiai yra puikus variantas tiems, kurie jau pavargo svarstyti bei blaškytis tarp skirtingų modelių, funkcijų bei galimybių. Hibridiniai dviračiai yra tarpinis variantas tarp miesto ir kalnų dviračio: geras pavyzdys būtų Romet ar Unibike gaminiai iš Lenkijos. Šie dviračiai sukurti siekiant išvystyti patogų bei sklandų važiavimą gana skirtingomis dangomis. Paprasčiau tariant, tokie dviračiai itin tinka neapsisprendusiems asmenims, kurie dar nėra tikri kokiomis dangomis daugiausia važinės.

Kita vertus, toks pasirinkimas taip pat neužtikrina visapusiškų funkcijų, kadangi hibridinis dviratis neatstos nei kalnų, nei plento dviračio. Jam trūks manevringumo bei funkcijų, leidžiančių važinėti itin stačiomis vietovėmis. Tačiau dėl savo universalumo Romet ir Unibike gaminiai labiausiai populiarūs yra tarp miesto gyventojų, turinčių šeimas bei mėgstančių turistines išvykas bei kitą aktyvią veiklą. Hibridinis dviratis yra mėgstamas ir dėl to, jog esant poreikiui jį galima naudoti kaip turistinį,t.y. galima pritvirtintį krepšį, bagažinę bei kitas priemones.

Techninės savybės

Hibridinio dviračio padangos yra universalios, tai reiškia, kad jos yra platesnės nei miesto ir siauresnės nei kalnų dviračių. Toks techninis sprendimas užtikrina patogų važiavimo greitį, leidžia lengvai manevruoti miesto gatvėmis. Taip pat, priešingai nei miesto dviratyje, pagrindinis svoris nėra sutelkiamas rankų srityje, o didesnis dėmesys sėdimai pozicijai užtikrina šio dviračio komfortabilumą.

Unibike ar Romet hibridinių dviračių pavarų skaičius nulemia, kad galėsite pritaikyti mynimo intensyvumą pagal kelio sąlygas. Pasitaikius įkalnei, galėsite sumažinti apkrovą ir net nesuprakaitavę pasiekti kalno viršų. Maža to, dviračiai turi priekinę amortizaciją, dėl ko pasiėmę šiuos dviračius į žygį, nejausite pasitaikiusių akmenukų ar nedidelių duobių.

Hibridiniai dviračiai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patvaraus, universalaus dviračio, kuriuo galėtų važiuoti ne tik mieste, bet ir žygyje. Jei nežinote, kokių gamintojų dviračius rinktis, mes rekomenduojame Romet ar Unibike: jų dviračiai pasižymi aukšta kokybe ir kiek mažesne kaina, puikia tinkančia pradedantiesiems.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts