3 lengvi pratimai dailiems sėdmenims

August 14, 2014
Kategorija: Pratimai ir mankštos, Sportas
0 6278 0
3 lengvi pratimai dailiems sėdmenims

Kuri moteris nenori tobulo užpakaliuko? Galbūt garsiai ir neprisipažįstame, tačiau slapčia visos apie tai svajojame. Tačiau, kol vienos svajoja, kitos imasi darbo ir keliauja savo tikslo link. Nepatingėkite to padaryti ir Jūs!

Dalinamės trimis paprastais pratimais, kuriems laiko ras kiekviena moteris. Šie pratimai ne tik padės turėti stangrų užpakaliuką, bet taip pat suteiks naudos klubams, juosmeniui, nugarai ir sutvirtins kojas. Pratimų pagalba taip pat užkirsite kelią celiulito atsiradimui, todėl turėsite lygia odą.

Nepamirškite, kad pratimus turite derinti su sveika mityba, nes tik taip pastebėsite norimus figūros pokyčius.

1 PRATIMAS

Atsigulkite ant nugaros. Rankomis atsiremkite į grindis. Dubenį ir užpakalį pakelkite aukštyn tiek, kiek galite. Pratimo metu pilvo raumenys turi būti įtempti. Tokioje padėtyje išbūkite apie 30 sekundžių ir sugrįžkite į pradinę padėti. Pratimą kartokite 30 kartų.

2 PRATIMAS

Atsistokite. Dešinę koją mestelėkite atgal, o visą svorį perkelkite ant kairės ir pasilenkite į priekį – tarsi darytumėte  „kregždutę“. Šioje padėtyje išbūkite 30 sekundžių. Tuomet dešinę ranką pasukite į šoną ir šiek tiek įtempkite krūtinės raumenis. Ranką sukite į šoną ir sugrąžinkite atgal. Pratimą pakartokite 20 kartų, o po to pratimą kartokite su kaire koja ir ranka.

3 PRATIMAS

Šio pratimo metu atlikite prisėdimus, kurie priverčia dirbti kulkšnies, dubens ir kelių sąnarius bei stiprina kelių kraujagysle. Tai vienas efektyviausių pratimų, tačiau jį reikia atlikti teisingai, priešingu atveju, galite patirti rimtus sveikatos sutrikimus.

Kojas laikykite šiek tiek plačiau nei pečiai – tokia pozicija priverčia dirbti vidinius dubens ir užpakalio raumenis. Pėdas laikykite šiek tiek pasuktas į šonas – jos turi sudaryti 45 laipsnių kampą su grindimis. Tūpkite. Nelenkite nugaros, Jūsų kūno linija nuo pakaušio iki nugaros apačios turi būti tiesi. Esant žemiausioje pozicijoje, įsitikinkite, kad keliai nėra išsikišę į priekį, vidų ar išorę – keliai turi būti virš pėdų. Neatkelkite nuo grindų pėdų. Nepamirškite kvėpuoti ir tūpkite ramiai. Pritūpkite 50 kartų. Tuomet pasiimkite svarmenis ir dar padarykite 15 pritūpimų. Jeigu neturite svarmenų, tam puikiai tiks vandens prileisti buteliukai.

Share
, , ,
Suliekneti.lt

View my other posts