5 efektyvūs kalanetikos pratimai

May 23, 2014
Kategorija: Kalanetika, Pratimai ir mankštos, Sportas
0 2967 0
5 efektyvūs kalanetikos pratimai

Kalanetiką pamėgo ir treniruočių naudą įvertino daugelis moterų visame pasaulyje. Tačiau ne visoms patinka sportuoti treniruočių salėje kartu su dešimčia nepažįstamų moterų arba paprasčiausiai treniruočių laikas niekaip nesusiderina su įtempta dienotvarke. Šios moterys gali sporto klubą atsidaryti savo namuose, kadangi kalanetikos pratimai gali būti atliekami ir namuose.

1 PRATIMAS:

Atsistokite, o šiek tiek per kelius sulenktas kojas laikykite pečių plotyje. Sėdmenys laikykite suspaustus, o dubenį stumtelėkite į priekį. Delnais į viršų rankas pakelkite į šonus. Lėtai iškvėpdamos rankas tempkite už nugaros, lyg norėtumėte pasiekti pirštus. Rankas visą laiką laikykite tame pačiame aukštyje.

Pratimą kartokite 1 minutę.

Pratimas skirtas pečių linijos stiprinimui.

2 PRATIMAS

Atsistokite, o šiek tiek per kelius sulenktas kojas laikykite pečių plotyje. Sėdmenys laikykite suspaustus, o dubenį stumtelėkite į priekį. Vieną ranką uždėkite ant pilvo, kitą – pakelkite į viršų. Iškvėpdamos lenkitės į šoną, į tą pusę, į kurią rodo virš galvos pakelta ranka. Kiekvieną kartą lenkitės vis žemiau.

Pratimą kartokite 1 minutę, o tuomet pakeiskite rankų padėtį ir lenkitės į kitą pusę.

Pratimas padeda padailinti taliją.

3 PRATIMAS

Atsigulkite ant nugaros. Kojas sulenkite per kelius ir pakelkite 90 laipsnių kampu. Rankomis laikykitės už vidinės šlaunų pusės. Apatinė kūno dalis turi būti prispausta prie žemės, o galva atpalaiduota. Kiekvieną kartą iškvėpdamos po truputį artėkite prie sulenktų kelių.

Pratimą darykite 1 minutę.

Pratimas skirtas pilvo presui.

4 PRATIMAS

Atsisėskite ant dešinės pusės sėdmenų. Dešinę koją laikykite sulenktą priekyje ir į ją remkitės rankomis. Šone sulenkite kairę koją ir pakelkite ją nuo žemės 7-10 cm. Pirštus laikykite neįtemptus. Iškvėpdamos kairę koją spyruokliuokite atgal.

Pratimą kartokite 50 kartų ir apkeiskite kojas vietomis.

Pratimas skirtas sėdmenims, šlaunims ir klubams.

5 PRATIMAS

Atsigulkite ant pilvo. Kojas laikykite pečių plotyje ir į žemę įremkite pirštų galus. Rankas nukreipkite atgal, o delnus atsukite į vidų. Galvą laikykite laisvai. Iškvėpdamos kelkite krūtinę aukštyn.

Pratimą kartokite iki 1 minutės.

Pratimas skirtas  nugarai, taip pat stiprina pečių liniją.

Patariama kalanetikos pratimus atlikti 2-3 kartus per savaitę, tačiau jeigu yra noras ir galimybės – sportuoti galima kasdien. Kalanetikos pratimai turėtų būti atliekami mažiausiai15 minučių.

Share
, , ,
Suliekneti.lt

View my other posts