Tae Bo aerobika

May 20, 2014
Kategorija: Aerobika, Sportas
0 3788 0
Tae Bo aerobika

Aerobikos treniruotės dažniausiai laikomos moterišku užsiėmimu, tačiau Tae Bo aerobika nėra vien tik straksinčių moterų susibūrimas. Šiose treniruotėse retkarčiais galite išvysti ir vyriškos lyties atstovų, taigi drąsiai galite kibti savo brangiausiajam į parankę ir kartu keliauti į  Tae Bo aerobikos treniruotę!

Tai intensyvi aerobikos treniruotė skirta fiziškai pasirengusiems žmonėms, kurioje naudojami kikbokso ir kitų kovos sporto šakų elementai. Šiose treniruotėse atliekami įvairūs pratimai, smūgiai rankomis ir kojomis, kurie yra sujungiami su šokio judesiais bei yra atliekami pagal energingos muzikos ritmus.

Tae Bo treniruotės metu dirba visos raumenų grupės, o ypač stiprinama viršutinė ir apatinė kūno dalys. Intensyviausiai treniruojami rankų, pečių, pilvo, sėdmenų ir kojų raumenys, kadangi treniruočių metu  atliekami rankų ir kojų judesiai į orą. Šios treniruotės lavina ištvermę, jėgą, lankstumą ir judesių koordinaciją.

Taip pat užsiimant Tae Bo aerobika galima sumažinti per dieną susikaupusį stresą ir atsikratyti pykčio. Įsivaizduokite, kad prieš save matote savo didžiausią priešą ir jūsų kūnas prisipildys energijos! Treniruotės naudingos ir tuo, kad leidžia įsisavinti savigynos elementų, todėl vėlyvą vakarą vienos eidamos namo, galėsite jaustis kur kas saugesnės.

Treniruotės metų išliejama nemažai prakaito, o tai reiškia, kad efektyviai deginamos kalorijos ir riebalinis sluoksnis. Užsiimant šiomis treniruotėmis, grakštesne ir lieknesne figūra galima džiaugtis vos po mėnesio aktyvių treniruočių.

Tae Bo aerobika gali būti puiki alternatyva monotoniškiems ir atsibodusiems kardio pratimams. Tam tikrais atvejais šios treniruotės yra netgi naudingesnės nei, pavyzdžiui, dviračio pedalų mynimas, kadangi jos padeda sustiprinti širdies ir kraujotakos sistemą, efektyviai tirpdo riebalus ir padeda atsikratyti streso.

Tae Bo treniruotės tinka kiekvienai moteriai, nesvarbu, koks jos amžius ar kūno sudėjimas. Siūlome pasižiūrėti žemiau pateiktą filmuką ir geriau pažinti šias ištvermės treniruotes.

Share
, ,
Suliekneti.lt

View my other posts