Estetinė medicina – ar galima savo grožį patikėti gydytojams?

June 7, 2018
Kategorija: Sveikata
0 484 0
Estetinė medicina – ar galima savo grožį patikėti gydytojams?

Daugelis galvoja, kad grožis ir sveikata yra atskiri dalykai, tačiau iš tiesų – tai yra labai tapačios sąvokos. Kodėl? Pirmiausia, yra žinoma, kad sveikas žmogus yra gražus žmogus. Tad pirmiausia reikia aiškiai įsisavinti, kad grožis nuo sveikatos yra neatsiejamas. Ir ne šiaip sau šiandien egzistuoja estetinė medicina. Gydytojai rūpinasi ne tik mūsų sveikata.

Greitas gyvenimo tempas

Gyvenime laikotarpyje, kai rūpinimuisi savimi skiriame mažiausiai laiko. Daugiausiai laiko atima nuolatinis bėgimas, skubėjimas, prioritetu tampa darbas, o ne sveikata. Jei manote, kad toks gyvenimo būdas nėra nieko bloga, tai pabandykite pagalvoti iš naujo ir įžvelgti tokio gyvenimo būdo privalumus. Ar nuo to nenukenčia Jūsų savijauta? O kiek laiko miegate? Kasdien juntama įtampa turi ne mažiau įtakos ir Jūsų savijautai, ir Jūsų odos būklei. Klinikoje „Era Esthetic“ (liet: era estetika) dirbantys gydytojai tai dar labiau akcentuoja. Vis tik, nuo Jūsų gyvenimo būdo dageliu atžvilgių priklauso ir sveikatos būklė.

Neverta tikėtis švytinčios, skaisčios ir idealios būklės odos, kai pirmas dalykas, kurį darote ryte yra cigaretė ir kavos puodelis. Greitas gyvenimo tempas dažnai atima motyvaciją kam nors kitam, o dar dažniau ne tik motyvaciją, bet ir natūralų grožį. Vis tik, stresas yra gana stiprus dirgiklis.

Odos problemos ir gydymas

Dažnam sunku kalbėti apie odos problemas, kurios mažina savivertę ir pasitikėjimą savimi. Bet būtent todėl reikia pirmiausia kreiptis ne į psichologus, o į dermatologus, kurie padėtų išspręsti problemas ir susigrąžinti gražią išvaizdą. Nors labai svarbu mylėti save tokį, koks esi, daug svarbiau yra neapleisti savęs ir nevilkinti laiko matant problemą. Estetinė medicina, kuria remiamasi era estetika klinikoje, yra vienas tų dalykų, kurie gali padėti įveikti ir aknę, ir giluminius skaudžius spuogus, ir išryškėjusius kapiliarus, žinomus, kaip rožinę, ir išsausėjusią, pigmentinėmis dėmėmis išmuštą odą.

Bendrai kalbant gydymas gal ir užtruks, tačiau laikas čia svarbiausias. O kuo daugiau jo išvaistysite stresuodami, bijomai procedūrų, gyvenant įtampoje ir malšinant ją cigaretėmis, tuo labiau kentės ne tik Jūsų oda, sveikata ar savijauta, bet ir grožis. Galiausiai, nebegalėsite ramiai, nesiraukant žiūrėti į veidrodį, o problemų be gydytojų ir dermatologų pagalbos išspręsti jau bus neįmanoma. geriau kreiptis anksčiau nei tada, kai jau bus vėlu. Estetinė medicina šiandien yra tai, kas gali padėti išspręsti ne tik odos sveikatos problemas, bet ir susigrąžinti natūralų grožį. Svarstote? Gal pirmiausia pabandykite?

Share
Suliekneti.lt

View my other posts