Kodėl turint regos sutrikimų patariama išbandyti lęšius?

February 13, 2019
Kategorija: Sveikata
0 184 0
Kodėl turint regos sutrikimų patariama išbandyti lęšius?

Visi stengiamės rūpintis ir savo sveikata, ir grožiu. Kai atsiranda problemų su rega, turime itin atidžiai prižiūrėti savo akis ir stengtis išvengti atsirasti galinčių didesnių problemų. Tokiu atveju gali būti sunku prižiūrėti sveikatą ir tuo pačiu galvoti apie grožį, tačiau šiuolaikinės priemonės mums gali padėti. Regos sutrikimus paslepiantys mėnesiniai lęšiai iš Gerilesiai.lt gali jums padėti ne tik gerai matyti, bet ir puikiai atrodyti.

Lęšiai – vietoje akinių

 

 Jeigu esate įpratę nešioti lęšius, pagalvokite apie lęšių įsigijimą. Nors iš pradžių jie gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, prie jų pripratę nenorėsite vėl grįžti prie akinių. Yra daugybė lęšių privalumų.

  • Patogumas. Lęšiai neiškrenta, todėl galite greitai judėti, užsiimti sportu ar kita aktyvia veikla. Su akiniais sportuoti būna nepatogu, jie krenta, juda, todėl patariama rinktis lęšius.
  • Didesnis matomumo kampas. Su akiniais matomumo kampas yra ribotas. Jeigu bandome žiūrėti į šoną, tai matome akinių rėmelius arba vaizdą ne pro akinius. Skirtingai nei akiniai, mėnesiniai lęšiai, parduodami Gerilesiai.lt leidžia puikiai matyti dideliu kampu.
  • Galimybė dėvėti akinius nuo saulės. Galima turėti akinius nuo saulės, kurie taip pat pritaikyti pagal jūsų akis, tačiau retas kuris tokius turi. Dėvėdami lęšius galėsite nešioti tuos akinius nuo saulės, kurie jums patinka, bei dažnai juos keisti.

Dar nenešiojate jokių priemonių? Iš karto pradėkite nuo lęšių

 

Jeigu manote, kad jūsų rega suprastėjo, tačiau jos dar nepasitikrinote – padarykite tai dabar. Žymiai patogiau gyventi matant gerai, todėl laukti nėra ko. Lęšių yra įvairių rūšių, todėl galėsite išsirinkti sau tinkamus.

Kontaktiniai lęšiai gali būti koreguojamieji, gydomieji ir kosmetiniai. Konsultacijos metu gydytojas nurodys, kokius rinktis geriausia jums, todėl patiems apie tai galvoti nereikės.

Lęšiai taip pat gali būti skirstomi pagal jų galiojimo laiką. Kai kurie lęšiai yra vienadieniai, kai kurie skirti dviem savaitėms. Taip pat egzistuoja mėnesiniai lęšiai ir net skirti ilgesniam naudojimui. Gerilesiai.lt internetinėje svetainėje rasite jų įvairių rūšių.

Išsirinkite tinkamus lęšius ir džiaugsitės juos nešiodami. Galėsite atsisakyti akinių, kurie trukdo sportuoti ir užsiimti kita mėgstama veikla. Nešiodami lęšius nejausite jokio diskomforto ir net užmiršite, kad juos turite.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts