Silpni plaukai – kaip susitvarkyti su šia problema?

May 24, 2018
Kategorija: Sveikata
0 643 1
Silpni plaukai – kaip susitvarkyti su šia problema?

Kiekviena mergina svajoja apie gražius, vešlius ir sveikus plaukus, tačiau problemos susijusios su silpnais plaukais pasirodo tik dažnėja. Galiukų kirpimas taip pat gelbsti tik skilinėjant plaukų galams, tai ką daryti, jeigu plaukai pradėjo vis dažniau slinkti ir lūžinėti? Juk sakoma, kad sveiki plaukai yra gražiausias merginos papuošalas. Tai ką daryti, kai net jais pasipuošti negali?

Pirmiausia – mažiau streso

Tikėtina, kad šiandien ieškote patikimiausios priemonės nuo plaukų slinkimo, nes daugumą jau išbandėte. O ar pagalvojate, kiek įtakos Jūsų plaukų sveikatai turi Jūsų pačių savijauta? Jeigu kasdien patiriate stresą, jaučiatės įsitempusi, naktimis negalite išsimiegoti, o į dušą eiti baisu dėl vis didėjančių slenkančių plaukų kiekio, gali būti, kad vis dar pati nesuprantate kur slypi pagrindinė Jūsų slenkančių plaukų problema. Tiesa, kartais tereikia, kad kažkas iš šono išvardytų visus įmanomus simptomus, kad juos pastebėtume ir suprastumėte, kad gyvenime visgi darote kažką ne taip, kaip reikėtų.

Galbūt per mažai valgote? Net ir geriausios priemonės nuo plaukų slinkimo nepadės, jeigu pati savimi nesirūpinsite. Tad pirmiausia, gerkite daug vandens ir nepamirškite, kad meilė sau yra svarbi. O jei labai mylite save ir nenorite vartoti neaiškių preparatų ar keliauti į kirpyklą kas kelias savaites, užsukite į lazerinę kliniką „Era Esthetic“. Čia taikoma plaukų priežiūros procedūra, leidžianti greitai ir efektyviai atgaivinti visą plauko struktūrą. Tačiau pirmiausia, užduokite sau kelis klausimus ir atsakykite juos labai nuoširdžiai.

  • Kaip dažnai patiriate stresą?
  • Kada paskutinį kartą gerai miegojote?
  • Ar greitai užmiegate?
  • Ar darbe jus viskas erzina?
  • Kas vakarą norisi stipraus masažo, nes nuo ryto iki pat vakaro vaikštote įtempus visus kūno raumenis?
  • Po kiekvieno galvos plovimo, tenka rinktis gan storas išslinkusių plaukų sruogas?

Jeigu atsakinėdama šiuos klausimus staiga supratote, kad kažkur slypi labai dažnai besikartojanti klaida, siūlome ją keisti. Keiskite įpročius, ieškokite pozityvumo, sportuokite, aktyviau leiskite laisvalaikį. Aktyvi fizinė veikla dažnai gali būti daug veiksmingesnė nei vaistinėje įsigytos priemonės nuo plaukų slinkimo. Visgi, kaip ir ant liežuvio matosi, taip ir plaukų būklė aiškiai parodo, ko gyvenime Jums trūksta. Kuo geresnė bus Jūsų sveikata, tuo mažiau kils problemų.

Share
Suliekneti.lt

View my other posts